If you know of any player that should be on this list, please send the information to Tink Larson at tlarson@hickorytech.net
Name | School | College Choice | DI or DII |
---|---|---|---|
Evan Acheson | Cold Spring | St. Cloud State | D2 |
Alex Altmann | Rockford | Minnesota | D1 |
Colin Anderson | Andover | MSU, Mankato | D2 |
Cooper Anderson | Blaine | Bemidji State | D1 |
Brady Baur | Prior Lake | Sioux Falls | D2 |
Mason Beltrand | Princeton | Winona State | D2 |
Nathan Benning | Browerville | UM-Crookston | D2 |
Jake Berkland | Wayzata | MSU, Mankato | D2 |
Andrew Boeser | Mounds View (NIACC) | Concordia-St. Paul | D@ |
Tim Boncher | White Bear Lake | UM-Crookston | D2 |
Easton Breyfogle | Benilde-St. Margaret's | Arizona | D1 |
Will Briggs | Holy Angels | Purdue | D1 |
Zak Brown | Wayzata | UM-Duluth | D2 |
Cade Bruett | Delano | Minnesota | D1 |
Gamble Bye | Perham | St. Cloud State | D2 |
Liam Bystol | Rosemount | Concordia-St. Paul | D2 |
Jaden Case | Shakopee | MSU, Mankato | D2 |
Drew Charney | Hopkins | Butler | D1 |
Daniel Clusiau | Bemidji | St. Cloud State | D2 |
Ben Corradi | Bemidji | Bemidji State | D2 |
Alex Duncan | Shakopee | St. Cloud State | D2 |
Braden Ebeling | Bloomington Jefferson | North Alabama | D1 |
Ezra Formaneck | Eastview | St. Thomas | D1 |
Maddox Foss | Chaska | Augustana | D2 |
Grayson Fuchs | Paynesville | St. Cloud State | D2 |
Derin Gaudette | New York Mills | UM-Crookston | D2 |
Hunter Gerber | Maple Grove | UM-Duluth | D2 |
Oliver Giel | Orono | Minnesota | D1 |
Noah Gordon | Rogers | North Dakota State | D1 |
Isaac Hanson | Brainerd | St. Cloud State | D2 |
Cale Haugen | Esko | MSU, Mankato | D2 |
Dylan Hedley | Rock Ridge | Bemidji State | D2 |
Tyler Phelps-Hemmesch | Sartell | Minnesota | D1 |
Brandon Hinrichsen | Mankato West | Southwest State | D2 |
Sawyer Hoffman | Farmington | Winona State | D2 |
Ben Hogan | Mounds View (Texas A&M) | Kentucky | D1 |
Will Husemann | Eagan | Concordia-St. Paul | D2 |
Spencer Klein | Apple Valley | Winona State | D2 |
Sam Kliber | Maple Grove | UM-Duluth | D2 |
Afton Koch | Jordan | Rockhurst | D2 |
Mason Lang | Chanhassen | South Dakota State | D1 |
Logan LaPlante | Buffalo | Winona State | D2 |
Brock Larsen | Blaine (Century College) | UM-Crookston | D2 |
Trevor Lee | Eastviiew | Wichita State | D1 |
Parker Lewin | Orono | Minnesota | D1 |
Kade Lewis | Sartell | Butler | D1 |
Brandon Lind | Eveleth-Gilbert (Mesabi CC) | Bemidji State | D2 |
Jake Lundquist | New Prague | Augustana | D2 |
Camden Lyke | Lakeville South | St. Cloud State | D2 |
Tyler Maeyaert | Marshall | Sioux Falls | D2 |
Tate Marland | Lakeville South | Cedarville | D2 |
Mason McCurdy | Stillwater | Creighton | D1 |
Jake McNeil | Roseville | Concordia-St. Paul | D2 |
Michael Miller | St. Thomas Academy | Duke | D1 |
Bennett Molva | Norwood Young America | Southwest State | D2 |
Isaac Morton | Spring Lake Park | Texas A&M | D1 |
Nolan Murphy | Becker | St. Cloud State | D2 |
Cam Nieto | Breckenridge | UM-Crookston | D2 |
Josh Novak | Andover | Hillsdale | D2 |
Josh Och | Chanhassen | Southern Mississippi | D1 |
Max Pederson | Minnetonka | Winona State | D2 |
Andrew Philipps | New Richland-H-E-G | South Dakota State | D1 |
Adam Puder | Blaine | St. Thomas | D1 |
Andrew Rakow | Champlin Park | Creighton | D1 |
AJ Rassmussen | Delano | Washington State | D1 |
Tanner Reechio | Lakeville North | St. Thomas | D1 |
Reagan Reeder | Anoka | Illinois | D1 |
Ian Regal | Rochester Mayo | Nebraska | D1 |
Jackson Renz | Lakeville North | MSU, Mankato | D2 |
Will Rogers | Mounds View (Arizona) | Michigan | D1 |
Ben Rosin | Mounds View (NIACC) | Kansas State | D1 |
Gavyn Schacher | Minneapolis South | Maryville | D2 |
Owen Schmidt | Farmington | Winona State | D2 |
Ian Segna | Lakeville South | Concordia-St. Paul | D2 |
Jack Setterlund | White Bear Lake | Concordia-St. Paul | D2 |
Tyus Smith | Prior Lake | South Dakota State | D1 |
Cole Spitzer | St. Paul Central | UW-Milwaukee | D1 |
Charlie Sutherland | Duluth East | Minnesota | D1 |
Jack Taxdahl | Cretin-Derham Hall | Minnesota | D1 |
Carter Theisen | Rosemount | Augustana | D2 |
Jack Thompson | Rosemount | Valparaiso | D1 |
Ben Trucke | Watertown-Mayer | St. Thomas | D1 |
Adam Wall | Woodbury | Winona State | D2 |
Aaron Wensloff | Roseau | UM-Crookston | D2 |
Will Whelan | Centennial | Minnesota | D1 |
Cody Wichmann | Russell-Tyler-Ruthton | Southwest State | D2 |
Will Zellman | Bemidji | Bemidji State | D2 |