Gold Teams | |
---|---|
Teams | Coach |
Eastview High School | Tom Strey |
North Branch Area High School | Steve Christensen |
Mankato West High School | Ethan Anderson |
Hopkins High School | Pat Berger |
Totino-Grace High School | Mike Smith |
Benilde-St. Margaret's | Greg Hoemke |
Chisago Lakes High School | Pat Collins |
Silver Teams | |
Minnetonka High School | Paul O. Twenge |
Minneapolis South High School | Ryan Brintnall |
Blaine High School | Eric Feigum |
Lakeville North High School | Tony Market |
Eagan | Rob Walsh |
Owatonna High School | Tate Cummins |
New Prague | Tom Wetschka |
Bemidji High School | Mike Fogelson |
Alexandria | Russ Hinrichs |
Champlin Park High School | Cory Davis |
Mahtomedi | John Hardgrove |
Bronze Teams | |
Burnsville | Mick Scholl |
Sartell | Jerome Nemanich |
Forest Lake | Tal Gravelle |
Cambridge-Isanti High School | Todd Smrekar |
Apple Valley | Jeremy Hendrickson |
Mounds View High School | Mark Downey |
First Name | Last Name | School |
---|---|---|
Colin | Baumgard | Mahtomedi |
Brendan | Broviak | Minnetonka |
Mitch | Bruggers | Stillwater Area High School |
Chance | Carnahan | Mounds View High School |
Tanner | Eckhart | Monticello High School |
Marcus | Frederickson | Eastview |
Andrew | Gabbard | Prior Lake High School |
Josh | Gallop | Hopkins High School |
Ryan | Helgeson | Minnetonka |
Jonathan | Hinks | Farmington High School |
Auggie | Isaacson | New Prague |
Jake | Johnson | Cambridge-Isanti |
Jayden | Juergensen | Hutchinson High School |
Michael | Kaminski | Benilde-St. Margaret's |
Jacob | Kari | North Branch Area |
Sam | Lynch | Benilde-St. Margaret's |
Carter | McCauley | Owatonna High School |
Ben | Miller | New Prague |
A.J. | Sayer | Lakeville North High School |
Tyler | Stoffel | Mankato West High School |
Brennan | Swan | Totino-Grace High School |
Will | Vanderbilt | Edina High School |
Isaac | Weber | Mankato West High School |
Dominic | Wippler | Totino-Grace High School |
Peter | Zibley | Eagan |
Tristen | Zimprich | Cambridge-Isanti |